Hakkımızda

Büyük Birikim Proje Danışmanlık, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen planlama firmaların arasında yer almakta ve sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Firmamız; Şehir Planlama, Harita, Jeoloji, Mimarlık, İnşaat, Turizm, Sağlık, Gayrimenkul ve Enerji olmak üzere sektöründe birçok alanda hizmet vermektedir.
Büyük Birikim Proje Danışmanlık, imar planlamanın ulaştığı başarısının arkasında, sadece insan ve haklarının degil insanı çevreleyen tüm varlıkların haklarını koruyarak hizmetlerini her zaman için güven ilkelerini temel alarak, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye'deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

KALİTE POLİTİKASI

Kentleşme sürecinin vazgeçilmezlerinden olan imar işleri kapsamında sıfır hata payı gözeten Büyük Birikim, sürdürülebilir projeler üretebilmek için çalışmaktadır. Bu doğrultuda kalite yönetim sistemi ve yasal mevzuatların gereklilikleri çerçevesinde yol almaktadır. Ayrıca sektöründeki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Şirket gelişim sürecine katkıda bulunan bu yaklaşımın içine çalışanlarını da dahil eden Büyük Birikim, çalışma alanlarıyla ilgili bilimsel/teknik toplantı ve eğitimlere katılımı teşvik etmektedir.
Büyük Birikim, kendi bünyesinde olduğu kadar alt yüklenici firmalarda da aynı kalite politikasına uyumluluk özelliği aramaktadır. Böylece sektördeki güvenilir marka imajını sağlam temeller üzerine oturttuğu fikrini bir kez daha kanıtlamaktadır. Tüm nitelikleriyle kalite politikasını yasal mevzuata uygun, hızlı ve hatasız üretim için geliştiren şirket, bu çabasını var olduğu sürece devam ettirecektir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İmar projelerinde sürdürülebilirliğin önemine inanan Büyük Birikim, başarılı projelerin altında yatan en önemli özelliklerden biri olarak bu unsuru görmektedir. Uzun yıllardır ilgilendiği projelerde sorunsuz biçimde hizmet verebilmesinin temelinde de bu duyarlılık yatmaktadır. Bedelli ya da bedelsiz olarak gerçekleştirdiği projelerinde de aynı özeni göstermektedir.
Bütünüyle hedef kitle odaklı bir yaklaşım çerçevesinde çalışmakta ve yaptığı anketlerle geri dönüş anlamında güçlü bir veri tabanı oluşturmaktadır. Her zaman müşterisinin sorunlarını anlayan ve her farklı soruna farklı ama doğru çözüm getirmeyi başaran bir sisteme sahiptir. Sahip olduğu bu öz niteliklerle kendisine güvenen müşterileri için Büyük Birikim, her an şartsız güven sağlamayı başarmıştır.

KURUMSAL HEDEF

Büyük Birikim, Büyükşehir planlamalarını en önemli hedefleri arasında tutmaktadır. Sektöründe lider kuruluş olmak için çalışan şirket bu yönüyle Türkiye'nin ilk tercihi olmak için çalışmaktadır. Bu doğrultuda bir şehrin yaşanabilir olmasının önemini her türlü çabanın önünde tutmakta ve bunun sürdürülebilirliğini gözetmektedir.
Yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren bir firma olarak Türkiye?de olduğu kadar çevre ülkelerde de başarılara imza atacak olmaktan mutluluk duymaktadır. Yapılamayanı sağlayabilecek özgüven ve cesarete sahip Büyük Birikim, sadece bunu başarabilme motivasyonuyla iç dinamiklerini ilk günkü kadar sıcak tutmayı başarmaktadır.